Groep ouderen zit aan een lange tafel in een eetzaal, genietend van een maaltijd. De ruimte is licht en gezellig ingericht.

Oudjaarsdag

Vandaag nog was er een bijeenkomst voor de bewoners van Amandelhof. De activiteitencommissie verzorgde voor de aanwezigen een fijne ochtend met oliebollen en een appelflap, een voorgedragen gedicht en muzikale omlijsting. In de weken ervoor werden er op de verschillende afdelingen kerstdiners georganiseerd voor bewoners en hun naaste familie en na het afscheid van regiomanager Marianne  de Vries ontvingen alle medewerkers, vrijwilligers en leden van de cliëntenraad hun jaarlijkse kerstpakket. Allemaal momenten waarop we in dankbaarheid mogen terugzien.

Een muziekensemble speelt voor een publiek in een zaal. Twee fluitisten staan op een podium, terwijl toeschouwers luisteren.

Kerstfeest

Een week voor het echte Kerstfeest werd er in een bijeenkomst in de Ontmoetingsruimte teruggekeken op het wonder van een bijzonder geboorte lang geleden. Er was een Anna die in een donkere tijd met verlangen mocht uitzien naar de komst van het Licht in de wereld, uitkijken naar haar Zaligmaker. De vraag aan allen was -en is- of wij ook zo uitkijken naar deze Verlosser en Redder. Dan kan het echt kerst worden in ons leven.

Groep mensen in gesprek bij een tafel met papieren en decoraties in een lichte ruimte. Op de achtergrond zijn meer mensen.

Het nieuwe jaar in

Op de laatste dag van het jaar zien we ook uit naar 2025. Een nieuw jaar, met een nieuwjaarsbijeenkomst, nieuwe plannen, nieuwe zorgen wellicht ook, nieuwbouw, een nieuwe regiomanager … vul maar in. Geen mens weet precies hoe het gaat lopen, maar Één Iemand weet het wel. En met Hem Die alles in handen heeft, mogen we vol vertrouwen vooruitzien het nieuwe jaar in.