Na de geslaagde uitvoering van afgelopen jaar had de activiteitenbegeleiding een visje uitgegooid of de heren nog een keer wilden komen zingen. En daar hadden ze ‘ja’ op gezegd. De vijftig koorleden in hun karakteristieke zwart met rode dracht** en de dirigent hadden er een rit van 2 uur op zitten toen zij in de Brasserie ontvangen werden met warme koffie en een lekkere koek. “Dat doet goed” zei er één tevreden.

Blijde gezichten

In de naastgelegen zaal zocht het publiek ondertussen een goede plek, vol verwachting van het komende zanguur. Daaraan werd ruimschoots voldaan: de ruimte vulde zich met warm en krachtig gezang, dat voor voldane glimlachen en blijde gezichten zorgde bij de toehoorders. Inclusief een solo van Piet Baars is zo’n optreden -om in visserstermen te blijven- voor de bewoners toch het neusje van de zalm.

En een hartelijk dank

Aan het eind overhandigde één van de bewoners een aantal Merci-dozen aan de leden van het zangkoor en bedankte hen hartelijk voor hun komst en de prachtige muziek. Het visserskoor heeft toegezegd graag terug te komen voor een volgende uitvoering. We kijken er nu al naar uit!

** met toestemming hierbij een link met uitleg over de typisch Urker klederdracht:

Urker Klederdracht – Het Urker Mannenkoor ‘Hallelujah’